Alo Yıkama Hattı:
0212 533 33 37

Feature 1 Otomatik halı yıkama makinasıyla detaylı yıkama...

Feature 1 Yüksek devirli rulo santrüfüj halı sıkma makinası ile halı sıkma işlemi...

Feature 1 tamamen kurumuş ve nemden arındırılmış halılarınızın son leke ve temizlik kontrol -lerinin yapılması...

Referanslarımız

DLF Hotel

Blog image

 
 
 
 
Istanbul Üni. Anaokulu

Blog image

– The Grand Park Hotel

– The Grand Park Hotel de Lale Halı Yıkamayı tercih etti.

– Meretto Hotel

– Meretto Hotel de Lale Halı Yıkamayı tercih etti.

– İstanbul Tapu Kadastro Md.

– İstanbul tapu Kadastro Müdürlüğü de Lale Halı Yıkamayı tercih etti.

Siz Müşterilerimizin Dikkat Etmesi Gereken Detaylar

Image■ Öncelikle bu işi yapan firmaların yeterli bilgi ve tecrübesi olmalıdır
■ Halı yıkama  işinde oto yıkama ekipmanları kullanılmamalı, hijyenik bir ortamda halı yıkama için geliştirilmiş toz alma, otomatik yıkama ve sıkma makineleri kullanılmalıdır.
■ Farklı müşterilere ait halılar aynı anda ve aynı yerde yıkanmamalı, başka birisine ait halıdaki kir ve mikroplar bir diğerinin halısına bulaşmamalıdır. Oto yıkama  servislerinde otomobil yıkanan yağlı ortamlarda halı yıkanmaktadır. Bunun yanında bazı firmalarda da aynı anda farklı kişilere ait halılar yere serilip üzerinde gezinilerek ve halıların kirlerinin bir birine karıştırılarak yıkandığı görülmektedir. Bu durum hoş olmamakla birlikte sağlık ve hijyen açısından kabu edilir bir durum değildir. Dolaysı ile halılar tek tek yıkanmalıdır.

■ Halı temizliğinde mutlaka içeriğinde kimyasal maddeler bulunmayan BİTKİSEL ÖZLÜ  kullanılmalı,klor ve deterjan gibi aktif maddeler kullanılmamalıdır.

■ Her halı iplik yapısı, dokuma tekniği, kullanılan boya cinsi göz önünde bulundurularak gerekli yıkama tekniği kullanılarak temizlenmelidir.

■ Profesyonel anlamda temizlenen halılar mutlaka dezenfekte edilmelidir.

■ Yıkanan halılar kapalı ortamda kurutulmalı ancak en az 1 saat güneş ışığında tutulmalıdır. Araştırmalara göre bazı mayk ve bakteriler ancak güneş ışığında ölmektedir.

Temizliği biten halılar anında Ambalajlanır ve Servis Hizmetimizle %100 Müşteri Memnuniyet Garantisi İle Evinize Teslim eder.